Pavel Vopalecký

DSC_0066-PaPřestože život sám o sobě není snadný, velmi si ho vychutnávám. Nejspíš je to právě tím, že jsem docela brzy objevil Rozměr navíc, který dost radikálně změnil můj pohled na život i na celou řadu jeho praktických aspektů. Na těchto stránkách se ti ho snažím přiblížit…

Moje dětství a vlastně celý můj život významně poznamenala skutečnost, že můj tatínek tragicky zemřel, když mi byly dva měsíce. Dětství je pro mě obdobím, na které vzpomínám se zátěží smutku.
Vystudoval jsem technickou kybernetiku v Brně a několik roků jsem ve svém oboru pracoval v jednom výzkumném ústavu v Ostravě. Byla to moc zajímavá práce a vůbec pozoruhodné životní období.
Po Sametové revoluci jsem přijal úlohu redaktora a spíkra pro českou sekci velké mezinárodní společnosti Trans World Radio.
O něco později jsem distančním studiem na škole s americkou akreditací dosáhl ještě titulu Master of Arts (zkráceně M.A., něco jako náš Mgr.) a v roce 2013 také Master of Divinity (M.Div.). Klíčovým zaměřením studia byla křesťanská spiritualita a s tím spojená celá řada skvělých praktických sfér. Pokládám to za další velký přínos pro rozhled i rozsáhlou zkušenost také v oblastech jako jsou veřejný projev, vzdělávání dospělých, osobní rozvoj, praktická teologie a mnoho jiných.
Když se ukázala potřeba, spolu s dalšími přáteli jsem založil postupně tři neziskové organizace, které dodnes fungují a slouží lidem. Poslední z nich je Inspiration, kde jsem vedoucím, lektorem, koučem, spolupracovníkem a kamarádem. Zde je také moje současná hlavní činnost (srdeční záležitost), která je sponzorována přáteli a příznivci. Protože náklady na službu jsou vysoké, příležitostně si přivydělávám lektorováním velmi zajímavých a praktických seminářů například na témata uvedená tady níže pod čarou.
Pokud jde o rodinné zázemí, mám jedinečnou manželku Danielu, dva skvělé dospělé syny a úžasnou dceru.
A moje životní hodnoty? Když se začteš nebo zaposloucháš do těchto webových stránek, zjistíš toho o mém myšlení a životě docela dost…
Díky za přízeň.

Pavel

Skok do sekce O mně

 ——————————————————————————————————

Ing. Pavel Vopalecký, M.A. – ORIENTAČNÍ PŘEHLED SEMINÁŘŮ

Pro informace o svých službách a seminářích používám dva hlavní weby:

1) Online produkt, který je k dispozici stále, jsem nazval AKADEMIE MLUVENÍ. (Tam je také zmínka o mých konzultacích pro oblast mluveného projevu. Stránka je dostupná registraci.)

2) Širokou nabídku živých seminářů a dalších služeb poskytuje AXIA PLUS.

Oblast „KOMUNIKACE A VEŘEJNÝ PROJEV
–Základy veřejného projevu
–Praktikum veřejného projevu
–Základy interpersonální komunikace
–Moderování
–Úvod do konsekutivního tlumočení
–Příprava a nácvik konkrétního veřejného projevu

Axia-3červená-bp-pOblast „ROZVOJ OSOBNOSTI
–Typologie osobnosti a chování
–Asertivita
–Super pár aneb patříme k sobě
–Rozvoj rodiny i při úspěchu v kariéře

A řada dalších…
V případě zájmu se ozvi. Něco dáme dohromady pro vaši firmu nebo i pro jinou skupinu.